Міжнародне агентство знайомств
Корисні поради

Ваш перший лист до чоловіка

Ваш перший лист — це ваш перший персональний контакт з людиною, і від нього залежить, чи відбудуться ваші відносини в майбутньому.

Ваш перший лист повинний бути досить довгим, щоб зацікавити, але в той же час не набриднути — від 1,5 до 2-х сторінок.

Він повинен бути інформативним, але в той же час цікавим, трохи гумору не зашкодить.

Оригінальність в міру зробить ваш лист відмінним від інших листів, що запам’ятовується.

Лист повинен бути на англійській або рідній мові чоловіка. Не варто сподіватися, що одержавши лист українською чи російською чоловік кинеться шукати перекладача, ні, швидше за все, він відповість але іншій жінці, лист якої він зрозумів.

Заздалегідь складіть зразок першого листа, щоб надалі вам не довелося на це відволікатися. Ви будете тільки дещо варіювати деталями, висилаючи його новим потенційним партнерам.

Почніть лист з “Hi”, чи “Dear”, поставивши ім’я чоловіка після звертання. “Hi” має неформальний відтінок, “Dear” — більш строге звертання, переводиться як “шановний”.

Напишіть про свою родину: з ким живете, чи є у вас брати і сестри, хто ваші батьки.

Про себе: яку освіту отримали, де і ким ви працюєте. Далі розповідайте, що ви за людина, що ви любите і не любите, ваше хоббі, захоплення (докладніше: не просто “Люблю музику”, а яку саме, які групи ваші улюблені).

Якщо у вас є домашні тварини в будинку, можете розповісти про них, про смішні випадки з ними.

Розкажіть, що ви цінуєте в людях, які їхні якості й особливості характеру; про що мрієте, яке місце у вашому житті займає родина, що ви готові зробити для неї.

Один момент: ваш лист не повинний робити враження, що ви нещасливі. Навіть якщо у вас серйозні матеріальні проблеми, не треба приголомшувати тим, який низький соціальний рівень у нашій країні і “як важко тут жити”.

І взагалі, теми, що стосуються політики, проблем у повсякденному житті чи з грошима, здоров’ям, проблеми “наркотиків та алкоголю” і т.п. краще не торкатися. Чоловіку буде неприємно усвідомлювати, що шлюб з ним для вас — спосіб утекти подалі і жити “красивим життям”. Ви можете коректно обговорити це пізніше, коли ваші почуття будуть перевірені часом і ви самі вже будете мати інакше оцінювати події та обставини.

Нехай ваш лист буде листом жінки, задоволеної собою, життям і навколишніми, але якій для повного щастя бракує коханої людини.

Якщо у вас є діти, можете розповісти трошки про них, якщо в чоловіка теж є діти — це буде близькою й актуальною вам обом темою надалі.

Задайте йому питання про нього, про його країну, і нехай вони не будуть абстрактними, запитуйте, маючи уявлення хоча б загалом. Якщо ви запитуєте про його батьківщину, то нехай він зрозуміє, що ви вже багато чого знаєте про неї, але хотіли б знати більше.

Нехай чоловік відчує, що він дійсно вам цікавий. Можете запитати про його плани на майбутнє: чи не збирається він приїхати в Україну, а якщо збирається, то коли планує подорож. Не соромтеся запропонувати свою допомогу, і скажіть, що з задоволенням будете його гідом, коли він приїде.

Постійно удосконалюйте свій зразок листа. Якщо на перших етапах у вас є труднощі з мовою, з вираженням думок “не українською”, то згодом, одержуючи листи від чоловіків, намагайтеся не просто перекладати, а запам’ятовувати і використовувати у своїх листах вдалі вирази, фрази.

З власного досвіду можемо сказати, що чим більше вам доведеться писати і перекладати, тим швидше і продуктивніше ви опануєте мову, навіть не відвідуючи які-небудь спеціальні курси.

Висилаючи лист электронною поштою, тобто e-maіl, вставляйте текст у тіло повідомлення, а не робіть його вкладенням.

Крім того, що чоловік може використовувати текстовий редактор, що відрізняється від вашого, велика імовірність, що ваше повідомлення видалять, не читаючи — нерідко в подібних вкладеннях можуть бути віруси, а ризикувати ніхто не хоче.

Якщо ви висилаєте разом з листом свої фото, то вони повинні бути у форматі JPG (JPEG) або PNG. Якщо ваші фото збережені в іншому форматі (TIFF, BMP), а ви самі не знаєте, як перевести їх у потрібний формат, будь ласка, не намагайтеся відправити їх в таких форматах. Краще попросіть знайомих, що обізнані з цим і швидко зроблять необхідну процедуру.

Повірте, це дріб’язкові моменти, з яких складаються враження і відношення в цілому!

Заповніть вашу анкету та знайдіть свою половинку вже сьогодні!

Читайте також:

Читати всі поради
Лист до чоловіка, корисні поради