Міжнародне агентство знайомств
Послуги агентства

Реєстрація анкети для жінок

Реєстрація анкети для жінок

Заповніть вашу анкету та скористайтесь нашими послугам:

Послуги

Безкоштовні

Платні

Реєстрація анкети Так Так
Ретуш фотографій Так Так
Переклад анкети Так Так
Нові анкети чоловіків Так Так
Надсилати / отримувати повідомлення Так Так
Контакти з чоловіками Ні Так

Реєстрація анкети

Цілком безкоштовно ви можете заповнити анкету і надіслати нам свої фотографії. Ваша анкета з фотографіями буде доступна чоловікам у нашому каталозі жінок. Контакти жінок з платною реєстрацією будуть доступні всім зареєстрованим чоловікам.

Ретуш фотографій

Після реєстрації анкети ви зможете надіслати 4 фотографії. Пам’ятайте, що ваша фотографія — це 90% успіху! Цілком звичайна статистика, коли дівчата з посередньою зовнішністю, але чудовою фотографією, одержують сотні листів. Підібрати правильне кадрування, контраст, яскравість, кольоропередачу — професійну ретуш зробить наш спеціаліст щоб підкреслити всі ваші достоїнства!

Переклад вашої анкети

Часто жінки, шукаючи партнера за кордоном, навіть не обтяжують себе перекладом своєї анкети. В таких випадках шанси знайти партнера практично нульові! Звичайно, ви можете скористатись комп’ютерним машинним перекладом, але в кращому випадку це буде просто набір слів без змісту. Переклад анкети нашим професіоналом збільшить ваші шанси та приверне увагу чоловіків!

Отримуйте нові анкети чоловіків

Коли в нашій базі даних реєструється чоловік, який відповідає вашим вимогам, вам одразу ж буде надіслано запрошення ознайомитися з його анкетою. Наша послуга рівносильна тому, якби ви самостійно проводили пошук на сайті — ви отримуєте тільки ті анкети, що цікавлять саме вас!

Надсилати / отримувати повідомлення від чоловіків

Зареєстровані жінки можуть надіслати* та отримати три персональних повідомлення від кожного чоловіка. При цьому всі ваші повідомлення чоловікам ми перекладаємо безкоштовно.

Контактуйте з чоловіками

Ви можете безкоштовно надсилати та отримувати листи від потенційних партнерів чоловіків, які оплатили реєстрацію. Безкоштовні адреси цих чоловіків доступні всім зареєстрованим жінкам. Жінки з платною реєстрацією мають доступ до контактів всіх чоловіків.

Ми не пропонуємо вам віртуальні знайомства, а справді допомагаємо знайти вашу половинку та створити сім’ю!

Заповніть вашу анкету та знайдіть свою половинку вже сьогодні!


* В повідомленнях забороняється вказувати свій e-mail або надавати іншу контактну інформацію.
Безкоштовна реєстрація анкети для жінок