Міжнародне агентство знайомств
Корисні поради

Ваша фотографія — 90% успіху!

Жінкам, що шукають партнера для шлюбу: ваше фото — на 90% запорука успіху ваших пошуків партнера, тому поставтеся до цього максимально серйозно. Вирази типу: “Я не фотогенічна і краще побачити мене вживу!...” можуть викликати лише здивування.

Фотографії жінок, які зареєструвались на нашому сайті знайомств.

Який чоловік витратить тисячі доларів і перетне земну кулю, щоб побачити дівчину, яку він в очі не бачив, лише для того, щоб переконатися, що вона досить приваблива для нього?..

На стадії початкового вибору чоловік не може оцінити вашу чарівність та інтелект; усе, що він бачить — це ваша фотографія.

Не має значення, чи переглядає він друкований каталог, чи сторінки з “нареченими” в Інтернеті, чи одержує листа поштою, у першу чергу чоловік звертає увагу на фото, яке повинне бути професійним: тобто підкреслювати ваші достоїнства, чи ховати, пом’якшувати недоліки.

Цілком звичайна статистика, коли дівчата з посередньою зовнішністю, але чудовою фотографією, одержують сотні листів, а титуловані красуні сидять і чекають у моря погоди, відіславши щось, зроблене “мильницею” на кухні у подруги. Тому, скористайтеся послугами хорошого фотографа і не шкодуйте грошей на те, щоб зробити гарні фотографії.

Як знайти гарного фотографа? Питаєтеся поради в знайомих і колег, перегляньте оголошення в газетах. Якщо ніхто з ваших знайомих не може порекомендувати якісний сервіс, спробуйте звернутися в шлюбні агентства — вони мають справу тільки з професіоналами.

Заповніть вашу анкету та знайдіть свою половинку вже сьогодні!

Читайте також:

Читати всі поради
Ваше якісне фото — запорука успіху ваших пошуків партнера