Міжнародне агентство знайомств
Анкети чоловіків

Gary

Gary

Gary

57-років  (17 May 1962)
Ріст: 175 см
Вага: 82 кг
Країна: Ukraine

Анкета: 27594  (Поновлено 15 Nov 2019)

8 фотографій

Анкета:

Колір волосся: інший
Колір очей: блакитні
Сімейний стан: розлучений
Діти: ні
Освіта: special, university
Знання мов: english
Вид діяльності: Вчитель бойових мистецтв / письменник
Релігія: віруючий
Паління: ні
Алкоголь: тільки в компанії

Мої інтереси, захоплення та хоббі:

Бойові мистецтва, письменницька праця, кулінарія, походи, полювання, риболовля, садівництво. Папуги та коти! Люблю все на відкритому повітрі ...

Про себе:

Я зараз живу в Харкові і щодня практикую російську мову. Я початківець, але розмовляю щодня все краще. Я класичний американський ковбойський джентльмен. Грубий по краях, дуже прямий і добрий. Я безнадійний романтик. Люблю робити масаж і дуже добре в цьому розуміюсь. Я атлетик. Я полюю, рибу і сад для їжі. Люблю походи і часто хожу в гори для розваги. Я добре освічений і багато читаю. Сертифікований. Мені часто весело, віддано, чесно, духовно і легко йти. Я обожнюю тварин і мрію створити Службу порятунку папуг. Моя освіта - з психології, музичної голосової освіти та порівняльних релігій. Я співаю, коли щасливий. (Ти думаєш, ти можеш змусити мене захотіти співати?) Я прекрасний кухар і насолоджуюся готуванням. Я справді шукаю справжню всю охоплюючу любов до жінки. Для мене вік не важливий. Зрілість і фізична підготовка для мене дуже важливі. У мене немає шкідливих звичок. Я ніколи не п'ю і не вживаю наркотики. Медитація - це мій спосіб споглядати кожен день та йти до мети. Я дійовий чоловік, а не пасивний споглядач.

Моє повідомлення:

Я шукаю мою споріднену душу, щоб насолоджуватися життям з купою сміху та великої пристрасної любові. Я вмію шанувати жінку відчувати себе коханою. І для цього я приїхав до України.

Про партнера:

Жінка віком: від 35 до 55 років
Статура: середньої статури

Мої побажання:

Я шукаю 1 жінку, яка є лояльною, вірною, чесною, веселою, люблячою, стабільним розумом, придатною та доброзичливою. Якщо у неї є діти, це добре. Їй ніколи не потрібно буде ревнувати, моя любов і прихильність до неї будуть абсолютними. Я одна жінка-чоловік! Їй не сподобаються гучні розбіжності. Усі розбіжності можна вирішити без конфлікту чи драми. Вона буде моїм найкращим другом. Моя безпечна людина, якій я можу довіряти своїм серцем. Моя половинка, яку я шукав все свої життя.

Мої контакти:

E-mail  Телефон  Моб.телефон  Адреса

Хочете дізнатись про нього більше?
Заповніть вашу анкету та напишіть йому повідомлення безкоштовно!

Познайомтесь вже сьогодні! Познайомтесь!
Анкета Gary
Заповніть анкету та напишіть йому ваше повідомлення!