Міжнародне агентство знайомств
Анкети чоловіків

Philippe

Philippe

Philippe

35-років  (05 Sep 1983)
Ріст: 175 см
Вага: 66 кг
Країна: France

Анкета: 27430  (Поновлено 07 Jun 2019)

5 фотографій

Анкета:

Колір волосся: брюнет
Колір очей: карі
Сімейний стан: неодружений
Діти: ні
Освіта: postgraduate
Знання мов: english, french, italian, russian
Вид діяльності: Виконавчий директор великої компанії
Паління: ні
Алкоголь: ні

Мої інтереси, захоплення та хоббі:

Про мої інтереси: я люблю багато подорожувати, зустрічатися з друзями, ходити в ресторан, а також читати та слухати музику. І я думаю, що у мене немає поганих звичок .. :-) Можливо, ви б хотіли дізнатися, чому я хотів би познайомитися з українською дівчиною? Насправді я жив в Україні в Києві кілька років тому (6 місяців) під час навчання. Я був у французькому посольстві, і це було для мене дуже приємним досвідом. Я зустрічав багато чоловіків і жінок, і я думаю, що закохався в людей, яких я зустрів у вашій країні ... Я не думаю, що всі українські дівчата кращі, але з того, що я бачив це те що, коли українська дівчина закохається в тебе, вона дійсно любить тебе від усього її серця ... Я часто приїжджаю до Києва з ділових причин і дійсно «закохуюся» цим містом. Я кажу це не просто тому що хочу справити гарне враження на вас, але тому що я справді дуже люблю місто.

Про себе:

Мені 41 рік, народився на півдні Франції в місті Марсель. Я вивчав право та фінанси у Франції та США. Зараз я вже кілька років є директором великого приватного інвестиційного банку. Я багато працюю і мені насправді дуже подобається ця робота, вона дуже цікава, добре оплачувана і дозволяє багато подорожувати...

Моє повідомлення:

У мене є багато обов'язків у своїй роботі, але я думаю, що тепер я також готовий взяти на себе відповідальність у моєму особистому житті, що, мабуть, не було можливим ще кілька років тому.

Про партнера:

Жінка віком: до 40 років
Діти: так

Мої контакти:

E-mail 

Хочете дізнатись про нього більше?
Заповніть вашу анкету та напишіть йому повідомлення безкоштовно!

Познайомтесь вже сьогодні! Познайомтесь!
Анкета Philippe
Заповніть анкету та напишіть йому ваше повідомлення!