Міжнародне агентство знайомств
Анкети чоловіків

Tom

Tom

Tom

47-років  (02 Feb 1973)
Ріст: 180 см
Вага: 68 кг
Країна: Germany

Анкета: 19315  (Поновлено 04 Aug 2020)

6 фотографій

Анкета:

Колір волосся: шатен
Колір очей: карі
Сімейний стан: розлучений
Діти: ні
Освіта: school, special
Знання мов: english, german
Паління: ні
Алкоголь: ні

Мої інтереси, захоплення та хоббі:

Спорт в цілому, фітнес - кілька днів на тиждень займаюсь спортом в спортивному клубі, мені подобається їздити на велосипеді, я люблю плавати любить читати, інформувати, обговорювати фактично в важливих дискусіях. Інтерес до політики, економіки, досліджень, природи.

Про себе:

Сучасний, теплий, молодий серцем, з позитивними думками про партнерство та шлюб, з довірою до партнера, Атлетичний, люблю спілкування та мудрі дискусії. Також важливо для наших відносин, зрілих, відчуття відкриттів, радості любові, ентузіазму сім'ї, автентичності початку нашого знайомства, дух для вас такий же важливий, як і для мене. Кожна людина індивідуальна, але у нас є достатньо спільного, гумору та серйозність до життя, також тверде серйозне партнерство, тому що я не ходжу в нічні клуби і т. д. Я лише чоловік для моєї дружини. Лише ти і я! Це гарантія. Я хочу завоювати своє серце з порядністю і відкритості, ми хочемо і можемо доповнювати один одного, можемо покладатися один на одного. Внутрішня краса дуже важлива для зовнішньої краси. Якщо б я міг поріднитися з вашою душею, це гарний старт! А що ще не вистачає? Правильно. Спілкування та наша зустріч ;-)

Моє повідомлення:

Половинка - найкращий спосіб любити це любити, коли ти ніколи не страждав! Важко знайти когось, кого ви дійсно любите, тим більше знайти когось, хто любить вас так само. Коли прийде цей шанс, не відпускайте! Справжнє щастя - це слідувати своїй пристрасті і бути відкритим для вивчення нових речей. Я не шукаю когось, щоб жити, я шукаю когось, з ким не зможу жити.

Про партнера:

Жінка віком: від 25 до 38 років
Діти: ні

Мої побажання:

Жінка реалістична і терпляча. Спортивний ентузіаст, яка буде супроводжуватиме мене під час відвідування фітнес-центру. Ви знаєте, що означає любов і партнерство. Ви знаєте, чого хочете.

Мої контакти:

E-mail  Моб.телефон  Адреса

Хочете дізнатись про нього більше?
Заповніть вашу анкету та напишіть йому повідомлення безкоштовно!

Познайомтесь вже сьогодні! Познайомтесь!
Анкета Tom
Заповніть анкету та напишіть йому ваше повідомлення!